Reference

SUSE LINUX, s.r.o.
(organizace SUSE Expert Days, Praha 15.3.2016 a Bratislava 17.3. 2016)

"Moc vám děkuji za organizaci SUSE Expert Days v Praze i Bratislavě. Účast byla nad očekávání dobrá a vše proběhlo, jak mělo k obecné spokojenosti všech přítomných. Rád s vámi budu dále spolupracovat."

Miroslav Kořen, Territory Manager CZ/SK (26.4. 2016)

TurboConsult s.r.o.

"Všechny akce pořádané společností Exponet mají vysokou odbornou úroveň. Oceňujeme rovněž precizní organizaci a vstřícný přístup personálu. Proto je společnost Exponet  naším dlouhodobým partnerem."

Petr Zigáček, Business Manager (19.11.2013)

 

"Na spolupráci se společností Exponet oceňuji především kreativitu, flexibilitu a 100%-ní spolehlivost. Zejména z těchto důvodů jsme spolu realizovali, mimo jiné, již třetí ročník konference EMC Forum v ČR a letos poprvé i na Slovensku. Akce dopadly nad očekávání dobře a již začínáme pracovat na foru 2014. Společnost Exponet je naším odborným a spolehlivým partnerem."

Petra Adamová, Marketing Manager (27.10.2013)
 

Ministerstvo zdravotnictví České republiky, odbor evropských fondů
(organizace mezinárodní dvoudenní konference Strukturální fondy ve zdravotnictví - anamnéza, diagnóza, prognóza, Plzeň 18.-19.6.2013)

"Společnost Exponet s.r.o. předvedla při přípravě i realizaci zakázky profesionální a bezchybný výkon. Všechny požadované služby byly poskytnuty včas v odpovídající kvalitě. Byli jsme velmi spokojeni jako s odborných přístupem, tak i s pružnou komunikací."

Ing. Kateřina Marková, vedoucí oddělení monitoringu, kontroly projektů a TP

Rittal Czech s.r.o.
(IT Security Workshop, Praha , 19.3.2013)

Velmi dobře připravená konference nabídla řadu zajímavých informací o trendech, které dnes zaměstnávají pracovníky v IT snad v každé větší společnosti. O tom, že přednášky i diskuse posluchače zaujaly, svědčila i rekordní účast návštěvníků workshopu"

Alena Máchová, Marketingová specialistka

Ing. Lubomír Jankových, CSc.

"Vážení pořadatelé, kromě pozitivního hodnocení v odevzdaném dotazníku Vám chci vyjádřit uznání a pochvalu také za to, že jste do 2 dnů slíbili dát k dispozici prezentace z konference a skutečně jste to dodrželi. Klobouk dolů, díky, umíte to."

Ing. Lubomír Jankových, CSc., Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Microsoft Česká republika

”Společnost ExpoNet nám vycházela vstříc a pomáhali nám velmi dynamicky realizovat naše specifické požadavky při přípravě konference.“  

Roman Šuk, Platform Strategy Lead, Microsoft


Ministerstvo pro místní rozvoj, Samostatné oddělení publicity EU

"Jménem Samostatného oddělení publicity EU - Ministerstvo pro místní rozvoj bych ráda potvrdila reference společnosti Exponet s.r.o., která nám poskytovala služby v souvislosti s organizací konference New Member States, která se konala v termínu 18.-21.4.2011 v Plzni.
Společnost Exponet s.r.o. můžeme doporučit jako spolehlivého obchodního partnera.

Ing./Mgr. Kateřina Čmakalová, Ministerstvo pro místní rozvoj

Eset software spol. s r.o.

"S organizací konference IT Security Workshop jsme naprosto spokojeni. Plně splnila naše očekávání, snad jen trochu překvapila účastí návštěvníků, která překonala očekávání nejen firem, ale i organizátorů. Na příští ročník se velice těšíme, jelikož Exponet patří k našim dlouholetým partnerům v budování pozitivního jména společnosti ESET a šíření povědomí o nezbytnosti kvalitního zabezpečení dat uživatelů."

Jaroslav Fabián, marketingový ředitel

 

  Kontaktujte nás