Kdo jsme

Zajišťujeme komplexní či částečnou realizaci firemních a společenských eventů a odborných oborových konferencí v České republice i v zahraničí.

Této činnosti se věnujeme již více než 16 let a za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Nejraději se však díváme dopředu, reagujeme na nové požadavky, sledujeme novinky a těší nás je představovat našim klientům. Oslovte nás a přesvědčte se o tom i Vy!

 

Mezi naše klienty patří:

ANECT, APC by Schneider Electric, Arbes Technologies, Brocade, Bull, CA Technologies, České Radiokomunikace, Dell, DNS, Dimension Data, Dům zahraničních služeb MZV ČR, EMC Czech Republic, ELO Digital Office ČR, Eset Software, F5 Networks, GFI, Hitachi, Huawei, Check Point Software Technologies, IBM Česká republika, Intel, Internet CZ (Forpsi), Invea-Tech, IS4 Technologies, Konica Minolta Business Solutions Czech, K2 atmitec, Microsoft Česká republika, Ministerstvo financí ČR, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo zdravotnictví ČR, Ness Technologies, NetApp, Rittal Czech, SafeNet, Sefira, Servodata, Symantec, S&T, T-Mobile, T-Systems, TurboConsult, Veeam, VMware, Women´s Dermatologic Society a další.


  Kontaktujte nás