Kalendář konferencí v roce 2017

Není pochyb o tom, že progres v informačních technologiích je velmi rychlý. Odborné konference pořádané společností Exponet si kladou za cíl seznamovat účastníky s novinkami v oboru, případovými studiemi i nabídkou produktů IT společností. Pečlivý výběr témat, kombinace teoretických poznatků a současné praxe zajišťují vysokou úroveň konferencí a jsou důvodem stálého zájmu odborné veřejnosti.


22. února 2017
itparagrafy.konference.cz 

IT mezi paragrafy

Konference se podrobně zaměří na následující oblasti: General Data Protection Regulation (GDPR) - nařízení o ochraně osobních údajů, PSD 2 - nová směrnice o platebních službách na vnitřním trhu, nařízení eIDAS - klíčové opatření v oblasti budování jednotné digitální Evropy a smlouvy v IT - typy smluv a nejčastější chyby a problémy.


21. března 2017
www.itsw.cz 

IT Security Workshop

Ochrana zařízení, programů a dat. Malware, antiviry, filtrování webového obsahu, aktuální hrozby. Bezpečnostní monitoring - SIEM. DDoS útoky. Ochrana mobilních zařízení a BYOD. Penetrační testování, analýzy a audity. Sociální inženýrství a phishing. Autentizace, ověřování, biometrie. Zabezpečení dat v cloudu. Ochrana datových center. Bezpečnost IoT.


25. dubna 2017
eidas.konference.cz

eIDAS od teorie k praxi

Konference přináší podrobné informace k zákonu o službách vytvářejících důvěru a dalším legislativním otázkám, časovému harmonogramu implementací. Představuje dopady na veřejný sektor, samosprávní celky i na životní cyklus elektronických dokumentů. To vše za účasti vysokých úředníků z Ministerstva vnitra a renomovaných právníků.


16. května 2017
www.dmcon.cz

Document Management Conference

Správa, archivace, dlouhodobé ukládání a skartace elektronických dokumentů. Digitalizace, vytěžování a integrace dat. Biometrie a elektronický podpis. Certifikace dokumentů. Mobilní aplikace. Formulářová řešení. Spisová služba. Integrace tiskových řešení se systémy správy dokumentů. Legislativní rámec e-dokumentů, eIDAS a jeho dopady.


20. září  2017
www.dsw.cz

Data Storage Workshop

Ukládání, zálohování, archivace a obnova dat ve fyzickém i virtuálním prostředí. Moderní trendy v oblasti serverů a storage. Infrastruktura datových center. Cloud, virtualizace, infrastruktura jako služba. Sítě a síťová architektura. Software defined storage, software defined networks. Dostupnost dat a aplikací. Prolínání datových a mobilních sítí. Infrastruktura pro internet věcí.

19. října 2017
financnictvi.konference.cz

Svět informatiky ve finančnictví

Bankovní informační systémy. Zdroje dat, analýzy, real-time decisioning. Big Data ve finančnictví. Zpracování interních dat. Elektronické bankovnictví, mobilní aplikace. Řešení pro správu obchodní sítě.  Business process management. Řízení projektů. Kybernetické útoky, phishing, útoky na klienty banky. Bezpečná autentizace. Biometrické systémy.

24. října 2017
bdd.exponet.sk

Bezpečnost a dostupnost dat (Bratislava)

Exploze dat je nepochybně průvodním jevem současnosti. Proto i problematika bezpečnosti a dostupnosti dat zaznamenává převratný rozvoj a její obsah a rozsah se mění také v souvislosti s vývojem nových technologií. Ochrana dat se netýká jen jednotlivých zařízení, ale i sítí, online úložišť a služeb. Množství dat, portfolio zařízení a úložišť se také významně rozšiřuje s nástupem internetu věcí. Konference se zaměřuje na aktuální trendy a možnosti lepší ochrany a efektivní práce s daty.


8.listopadu 2017
did.konference.cz

Deep in Data

Data, vazby, analýzy. Strukturovaná a nestrukturovaná data. Platformy pro Big Data. Data management, data mining. Grafy, vizualizace, analytická rozhraní. Data jako produkt. Datová jezera. Architektura pro práci s klasickými i velkými daty. M2M komunikace. Chytrá města. Data v systémech IoT. Bezpečnost v době datové.


Aktuálně:

eIDAS od teorie k praxi
25. dubna 2017, Praha

Document Management Conference
16.května 2017, Praha

Data Storage Workshop
20.září 2017, Praha

Svět informatiky ve finančnictví
19. října 2017, Praha

Bezpečnosť a dostupnosť dát
24. října 2017, Bratislava

Deep in Data
8. listopadu 2017, Praha

Copyright expo-net.cz 2009, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS